Zadzwoń, tel.: +48 71 70 70 200
lub napisz: aka@aka.pl 

B2B: www.hurt.aka.pl

Oferta O firmie Inwestycje Aktualności Instalatorzy Poradnik Zamów On-Line Download Kontakt

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
tel. +48 71 70 70 200  
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
tel. +48 71 70 70 208
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
tel. +48 71 70 70 205
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
tel. +48 71 70 70 972
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
tel. +48 71 70 70 915
lubin@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy

AKA Wrocław

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna

ul. Jerzmanowska 15

54-530 Wrocław

NIP 894-277-76-90

 

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

 

tel. +48 71 70 70 200

fax. +48 71 70 70 213

 

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt.  7:45-16.30

Sobota  8:00-13:00

 

 

Sekretariat

Specjalista d/s administracyjno-księgowych

Wioleta Włodek

tel. +48 71 70 70 200

tel. kom. +48 609 966 662

email: aka@aka.pl 

 

DZIAŁ HANDLOWY

OBSŁUGA KLIENTÓW DETALICZNYCH I PROJEKTANTÓW

Seweryn Murdza

tel.kom. +48 695 405 415

email: seweryn@aka.pl 


OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH I FIRM INSTALACYJNYCH

Platforma Internetowa B2B: www.hurt.aka.pl 

 

Zbigniew Lachowicz

tel.kom. +48 693 922 228

tel. +48 71 70 70 202, wewn.30

email: lachowicz@aka.pl

 

Paweł Gutowski

tel. kom. +48 601 554 241

tel. +48 71 70 70 201, wewn.13

email: gutowski@aka.pl

 

Jacek Michór 

tel. kom. +48 721 977 772

tel. +48 71 70 70 204, wewn.34

email: michor@aka.pl


Leszek Smajda

tel. kom. +48 721 577 773

tel. +48 71 70 70 204

email: smajda@aka.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Nowacka

tel. kom. +48 691 399 995

tel. +48 71 70 70 215, wewn.15

email: nowacka@aka.pl

 

Reklamacje / Logistyka

Łukasz Szczerbicki

tel. kom. +48 607 275 188

tel. +48 71 70 70 216

email: lukasz@aka.pl

email 2: reklamacje@aka.pl

 

MARKETING

Paula Serwatka

tel. kom. +48 796 606 032

tel. +48 71 70 70 212

email: paula@aka.pl

 

MAGAZYN

tel. +48 71 70 70 214, wewn.14

tel. kom. +48 695 405 415

email: magazyn@aka.pl

 

Kierownik magazynu

Dariusz Szczepański

tel. kom. +48 669 288 887

 

Piotr Tul 

tel. kom. +48 669 288 887

 

Dyrektor handlowy

Krzysztof Zogata

tel. kom. +48 601 917 058

tel. +48 71 70 70 219, wewn.19

email: zogata@aka.pl

 

Manager d/s inwestycji

Stanisław Pupkiewicz

tel. kom. +48 725 788 880

tel. +48 71 70 70 217

email: pupkiewicz@aka.pl

 

Manager Produktu – Wyposażenie Łazienek

ZASTĘPSTWO

Krystian Szczerbicki

tel. kom. +48 605 960 730

email: krystian@aka.pl

 

Manager Produktu – Systemy Instalacyjne

Jacek Hajłasz

tel. kom. +48 609 202 758

tel. +48 71 70 70 211, wewn.21

email: hajlasz@aka.pl

 

Właściciele

Krystian Szczerbicki

tel. kom. +48 605 960 730

email: krystian@aka.pl

 

Łukasz Szczerbicki

tel. kom. +48 607 275 188

email: lukasz@aka.pl

 

Beata Szczerbicka

Krzysztof Szczerbicki

tel. +48 71 70 70 220, wewn.20

 

 



Wyświetl większą mapę



Formularz kontaktowy

imię i nazwisko: e-mail: telefon: treść:

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
tel. +48 71 70 70 200  
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
tel. +48 71 70 70 208
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
tel. +48 71 70 70 205
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
tel. +48 71 70 70 972
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
tel. +48 71 70 70 915
lubin@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy