Zadzwoń, tel.: +48 71 70 70 200
lub napisz: aka@aka.pl 

B2B: www.hurt.aka.pl

Oferta O firmie Inwestycje Aktualności Instalatorzy Poradnik Zamów On-Line Download Kontakt

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy

AKA Wrocław

AKA SZCZERBICCY Spółka Jawna

Oddział Główny

ul. Jerzmanowska 15

54-530 Wrocław

NIP 894-277-76-90

 

BNP Paribas Bank Polska SA

46 1600 1462 1849 0177 6000 0001

  

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt.  7:00-16.30

Sobota  8:00-13:00

 

E-MAIL: aka@aka.pl

 

Sekretariat

Specjalista d/s administracyjno-księgowych

Wioleta Włodek

tel. kom. +48 609 966 662

email: wiola@aka.pl

 

Specjalista d/s administracyjnych

Ewa Biela

tel. kom. +48 885 677 775

email: ewa@aka.pl

  

DZIAŁ HANDLOWY

OBSŁUGA KLIENTÓW DETALICZNYCH I PROJEKTANTÓW

Seweryn Murdza

tel.kom. +48 695 405 415

email: seweryn@aka.pl 

 

OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH I FIRM INSTALACYJNYCH

Platforma Internetowa B2B: www.hurt.aka.pl 

 

Zbigniew Lachowicz

tel.kom. +48 693 922 228

email: lachowicz@aka.pl

 

Paweł Gutowski

tel. kom. +48 601 554 241

email: gutowski@aka.pl

 

Leszek Smajda

tel. kom. +48 721 577 773

email: smajda@aka.pl

 

Adam Stasiński

tel. kom. +48 724 477 776

email: stasinski@aka.pl

 

Jacek Michór 

tel. kom. +48 721 977 772

email: michor@aka.pl 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Nowacka

tel. kom. +48 691 399 995

email: nowacka@aka.pl

 

REKLAMACJE 

Łukasz Szczerbicki

tel. kom. +48 607 275 188

email: lukasz@aka.pl

email 2: reklamacje@aka.pl

  

MAGAZYN

email: magazyn@aka.pl

 

Kierownik magazynu

Dariusz Szczepański

email: darek@aka.pl

tel. kom. +48 669 288 887

 

Dariusz Tomaszewski 

tel. kom. +48 781 677 774

 

Piotr Tul - Magazyn 2

tel. kom. +48 725 477 771  

 

Krzysztof Zimny - Magazyn 2

tel. kom. +48 723 644 441


LOGISTYKA

Jan Kurz

tel. kom. +48 885 677 770

email: jan.kurz@aka.pl

   

OBSŁUGA INWESTYCJI oraz MANAGEROWIE PRODUKTU

Manager ds. inwestycji

Stanisław Pupkiewicz

tel. kom. +48 725 788 880

email: pupkiewicz@aka.pl

 

Manager ds. inwestycji

Maciej Szott

tel. kom. +48 721 811 114

email: szott@aka.pl

 

Manager Produktu – Wyposażenie Łazienek

Agnieszka Kręt

tel. kom. +48 667 977 773

email: agnieszka.kret@aka.pl

 

Manager Produktu – Systemy Instalacyjne

Jacek Hajłasz

tel. kom. +48 609 202 758

email: hajlasz@aka.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY

Krzysztof Zogata

tel. kom. +48 601 917 058

email: zogata@aka.pl

 

CEO

Krystian Szczerbicki

tel. kom. +48 605 960 730

email: krystian@aka.pl


WŁAŚCICIELE:

Krzysztof Szczerbicki 

Beata Szczerbicka

Krystian Szczerbicki

Łukasz Szczerbicki

  

Platforma Internetowa B2B: www.hurt.aka.pl

 

 


Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy