Napisz do nas: aka@aka.pl 

B2B: www.hurt.aka.pl !

Oferta O firmie Inwestycje Aktualności Instalatorzy Poradnik Zamów On-Line Download Kontakt

Buduj z AKA

Pomożemy Ci na każdym etapie budowy! Zadzwoń!

Urządzaj z AKA

Wybierasz swoją wymarzoną łazienkę i kuchnie ? Zadzwoń !

Zamów On-Line

Zaloguj sie do Platformy B2B
dla Partnerów Handlowych

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy

Nowość! Ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON w ofercie AKA.

Ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON to rozwiązanie dla każdego kto ceni niskie rachunki. Ich główną zaletą jest fakt, iż pomagają obniżyć koszty związane z przygotowaniem ciepłej wody. Urządzenia te potrafią szybko przygotować ciepłą wodę użytkową i jednocześnie zużywają mało energii elektrycznej. Ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON są proste w obsłudze, trwałe i wydajne.Oferta ogrzewaczy wody STIEBEL ELTRON obejmuje:

Komfortowe przepływowe  ogrzewacze wody, 3-fazowe

Kompaktowe przepływowe ogrzewacze wody, 3-fazowe

Mini przepływowe ogrzewacze wody, 1 i 2 - fazowe

Urządzenia gotujące wodę

Wiszące pojemnościowe ogrzewacze wody

Małe pojemnościowe ogrzewacze wody

Stojące pojemnościowe ogrzewacze wody

Suszarki do rąk

 

Komfortowe przepływowe ogrzewacze wody, 3-fazowe

 

CAŁKOWICIE ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
DHE Connect PREMIUM

ZASTOSOWANIE: DHE Connect przeznaczony jest do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru (indywidualne i grupowe), np. jednoczesnego zaopatrzenia łazienki i kuchni. Urządzenie ciśnieniowe, do zastosowania z wszystkimi dostępnymi na rynku armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE/KOMFORT: Całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. Zawsze dokładna żądana temperatura zagwarantowana poprzez elektroniczną regulację przepływu. Dobór temperatury poprzez wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe. Płynna, bezstopniowa regulacja temperatury od 20 - 60°C w odstępach co 0,5 °C . Bardzo łatwa obsługa, poprzez symbole graficzne funkcji na wyświetlaczu dotykowym. Wielkość i rozmieszczenie symboli funkcji można ustawić indywidualnie. Nadaje się do integracji z istniejącą siecią WLAN. Radio internetowe. Zintegrowane w urządzeniu głośniki i aplikacja pogodowa. Do 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury (funkcja pamięci). Programy prysznicowe Wellness , automatyka napełniania wanny, programy czasowe. Wskaźnik niebezpieczeństwa poparzenia przy temperaturze powyżej 43°C, lub przy niespodziewanie wysokich temperaturach na wyjściu, spowodowanych podgrzaną wstępnie wodą. Indywidualnie nastawiane ograniczenia temperatury (ochrona dzieci). Wyjmowany panel obsługowy może być umieszczony jako zdalne sterowanie niezależnie od urządzenia: w oddzielnej obudowie z wtyczką zasilania, bezpośrednio do puszki przyłączeniowej lub do istniejącej ramki gniazdka (patrz wyposażenie opcjonalne). Dodatkowa obsługa za pomocą aplikacji w smartfonie. Obracana pokrywa urządzenia i panel obsługowy, dla zwiększenia komfortu użytkowania, przy montażu poniżej punktu poboru wody.

EFEKTYWNOŚĆ: Oszczędza do 30% energii i wody poprzez całkowicie elektroniczną regulację mocy z technologią 4i. 3 czujniki i dodatkowy zawór sterowany silnikiem gwarantują, że nastawiona temperatura wody zawsze będzie osiągana z dokładnością co do stopnia. W tym celu wykorzystana będzie tylko rzeczywista wymagana ilość energii i nie jest konieczne zmieszanie z zimną wodą w armaturze. Zapewnia to maksymalną efektywność energetyczną. Na wyświetlaczu widoczne symbole zużycia i kosztów. Tryb ECO wybierany indywidualnie zapewnia szczególnie ekonomiczną eksploatację. Na monitorze pojawia się informacji na temat rzeczywistych i potencjalnie jeszcze możliwych oszczędności. Nadaje się do wody wstępnie podgrzanej (np. poprzez instalację solarną lub pompę ciepła).


CAŁKOWICIE ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
DHE Touch PREMIUM

ZASTOSOWANIE: DHE Touch przeznaczony do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru (indywidualne i grupowe), np. jednoczesnego zaopatrzenia łazienki i kuchni. Urządzenie ciśnieniowe, do zastosowania z wszystkimi dostępnymi na rynku armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE/KOMFORT: Całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. Zawsze dokładna żądana temperatura zagwarantowana poprzez elektroniczną regulację przepływu. Dobór temperatury poprzez wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe. Płynna, bezstopniowa regulacja temperatury od 20 - 60°C w odstępach co 0,5 °C. Bardzo łatwa obsługa, poprzez symbole graficzne funkcji, na wyświetlaczu dotykowym. Wielkość i rozmieszczenie symboli funkcji można ustawić indywidualnie. Do 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury (funkcja pamięci). Programy prysznicowe Wellness , automatyka napełniania wanny, programy czasowe. Wskaźnik niebezpieczeństwa poparzenia, przy temperaturze powyżej 43°C, lub przy niespodziewanie wysokich temperaturach na wyjściu, spowodowanych podgrzaną wstępnie wodą. Indywidualnie nastawiane ograniczenie temperatury (ochrona dzieci). Wyjmowany panel obsługowy może być umieszczony jako zdalne sterowanie niezależnie od urządzenia: w oddzielnej obudowie z wtyczką zasilania, bezpośrednio do puszki przyłączeniowej lub do istniejącej ramki gniazdka (patrz wyposażenie opcjonalne). Obracana pokrywa urządzenia i panel obsługowy, dla zwiększenia komfortu użytkowania, przy montażu poniżej punktu poboru wody.

EFEKTYWNOŚĆ: Oszczędza do 30% energii i wody poprzez całkowicie elektroniczną regulację mocy, z technologią 4i. 3 czujniki i dodatkowy zawór sterowany silnikiem gwarantują, że nastawiona temperatura wody zawsze będzie osiągana z dokładnością co do stopnia. W tym celu wykorzystana będzie tylko rzeczywista wymagana ilość energii i nie jest konieczne zmieszanie z zimną wodą w armaturze. Zapewnia to maksymalną efektywność energetyczną. Na wyświetlaczu widoczne symbole zużycia i kosztów. Tryb ECO wybierany indywidualnie zapewnia szczególnie ekonomiczną eksploatację. Na monitorze pojawia się informacja na temat rzeczywistych i potencjalnie jeszcze możliwych oszczędności. Nadaje się do wody wstępnie podgrzanej (np. poprzez instalację solarną lub pompę ciepła).

CAŁKOWICIE ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
DHE SLi electronic comfort PREMIUM

Ciśnieniowy, do zaopatrywania w wodę kilku punktów poboru. Bezstopniowy dobór temperatury ciepłej wody wypływającej z urządzenia. Elektroniczna regulacja z zastosowaniem zaworu napędzanego silnikiem zapewnia automatyczne dopasowanie mocy grzewczej i wielkości strumienia przepływu. Tym samym gwarantuje utrzymanie żądanej temperatury wody na stałym poziomie, z dokładnością do 0,5°C. System grzejny z odkrytą grzałką nadaje się zarówno do wody o dużej zawartości wapnia, jak i do wody o małej zawartości wapnia. Zakres stosowania patrz dane techniczne. Elektronicznie sterowany zawór ograniczający strumień przepływu wody. Przystosowany do współpracy z armaturami ciśnieniowymi. Wyposażony jest w gwintowane króćce do podtynkowego / natynkowego podłączenia wody. Trójdrożny kulowy zawór odcinający. Przystosowany do współpracy z armaturami MEKD oraz MEBD produkcji Stiebel Eltron.

ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
DEL SLi electronic LCD PREMIUM

Ciśnieniowy, do zaopatrywania w wodę kilku punktów poboru. Bezstopniowy dobór temperatury ciepłej wody wypływającej z urządzenia. Elektroniczna regulacja zapewnia automatyczne dopasowanie mocy grzewczej gwarantując utrzymanie żądanej temperatury wody na stałym poziomie, aż do osiągnięcia granicy mocy. System grzejny z odkrytą grzałką nadaje się zarówno do wody o dużej zawartości wapnia, jak i do wody o małej zawartości wapnia Zakres stosowania patrz dane techniczne. Przystosowany do współpracy z armaturami ciśnieniowymi. Wyposażony jest w gwintowane króćce do podtynkowego / natynkowego podłączenia wody. Trójdrożny kulowy zawór odcinający. Przystosowany do współpracy z armaturami MEKD oraz MEBD produkcji Stiebel Eltron.

Komfortowe przepływowe ogrzewacze wody, 3-fazowe 
DHB-E SLi electronic PREMIUM

ZASTOSOWANIE: nadaje się do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru, np. jednoczesne zaopatrzenie łazienki i kuchni. Ciśnieniowe, urządzenie do stosowania z wszystkimi standardowymi dostępnymi armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy z technologią 3i. Utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy. Zakres temperatur 30 - 60°C; bezstopniowa regulacja temperatury za pomocą pokrętła. Możliwość obrócenia pokrywy urządzenia i panelu sterującego zapewnia łatwość obsługi przy montażu ogrzewacza pod punktem poboru. EFEKTYWNOŚĆ: Oszczędność do 30% energii i wody, poprzez elektroniczną regulacją mocy z technologią 3i. 3 czujniki zapewniają osiągnięcie zadanej temperatury z dokładnością co do stopnia. Przy tym zużyta zostanie tylko rzeczywiście niezbędna ilość energii, zmieszanie z zimną wodą w armaturze. W rezultacie, maksymalna efektywność energetyczna. Nadaje się do wody wstępnie podgrzanej (np. systemów pomp ciepła oraz solarnych).

BEZPIECZEŃSTWO: system grzejny odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej, jak i małej zawartości wapnia. Wielostopniowy system bezpieczeństwa zawiera wyłącznik temperatury bezpieczeństwa, wyłączenia ciśnienia i elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza. Możliwość nastawienia przez specjalistę stałej ochrony przed poparzeniem, poprzez ograniczenie temperatury wody na wylocie z ogrzewacza, do max. 43°C

Komfortowe przepływowe ogrzewacze wody, 3-fazowe 
DHB STi PREMIUM

ZASTOSOWANIE: nadaje się do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru, np. jednoczesne zaopatrzenie, łazienki i kuchni. Ciśnieniowe, urządzenie do stosowania z wszystkimi dostępnymi w handlu standardowymi armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: Elektronicznie sterowany ogrzewacz z technologią 2i. Utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy. Trzystopniowy dobór temperatury około 35°C, 45°C, 55°C. Obracana pokrywa urządzenia i panelu sterującego zapewnia wysoki komfort obsługi przy montażu ogrzewacza pod punktem poboru

EFEKTYWNOŚĆ: Oszczędność do 20% energii i wody poprzez elektroniczne sterowanie mocy w technologii 2i. 2 czujniki zapewniają osiągnięcie wybranego poziomu temperatury. Dlatego wykorzystana zostaje tylko energia rzeczywiście niezbędna. Rezultatem tego jest wysoka efektywność energetyczna.

BEZPIECZEŃSTWO: system grzejny odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej, jak i małej zawartości wapnia. Wielostopniowy system bezpieczeństwa zawiera wyłącznik temperatury bezpieczeństwa, wyłączenia ciśnienia i elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza.

CAŁKOWICIE ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
PER

W pełni elektroniczny podgrzewacz wody PER zapewnia dokładną temperaturę podgrzanej wody poprzez dynamiczną regulację przepływu, zapewniając optymalny komfort używania ciepłej wody. Nowoczesna, w pełni elektroniczna kontrola umożliwia - w porównaniu z hydraulicznymi ogrzewaczami wody - do 30% oszczędności kosztów. Ogrzewacz PER oferuje dodatkowo w standardzie: dwa przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur. Urządzenie posiada funkcje komfortowe, tryb ECO, tryb WELLNESS.

Pilot zdalnego sterowania dostarczany wraz z urządzeniem. Sterowany mikroprocesorem zawór gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością 0,5°C nawet przy maksymalnym przepływie. Dbając o bezpieczeństwo użytkownika urządzenie zostało wyposażone w duży dwukolorowy podświetlany cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny, wskazujący wszystkie aktualne parametry pracy urządzenia.

Po ustawieniu temperatury wody ponad 42°C, kolor wyświetlacza zmienia się z niebieskiego na czerwony sygnalizując niebezpieczeństwo poparzenia. Ogrzewacz ma możliwość przełączenia mocy grzewczej 18/21/24 kW w jednym urządzeniu. Grzałka w systemie z elektronicznym wykrywaniem pęcherzyków powietrza jest bardzo odporna na odkładanie kamienia. Prysznic z ogrzewaczem wody PER zapewnia użytkownikowi komfort w nowym wymiarze.

ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
PEO

Elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PEO przekonuje możliwością precyzyjnego wyboru temperatury, odczytywanym na dwukolorowym wyświetlaczu LCD. Urządzenie podgrzeje wodę do żądanej temperatury przez elektronicznie sterowaną moc grzewczą. Jest przeznaczony do zasilania jednego lub kilku punktów poboru wody, jak wanna, umywalka, zlewozmywak. Po wybraniu żądanej temperatury > 43°C, kolorowy wyświetlacz z koloru niebieskiego zmienia się na czerwony sygnalizując niebezpieczeństwo poparzenia. Elegancki wygląd i tylko 93 mm głębokości gwarantuje oszczędność miejsca. Dostępne są dwa typy ogrzewaczy: z możliwością przełączenia mocy 18/21/24 kW lub bez możliwości wyboru o mocy 27kW. Ponieważ grzałki znajdują się bezpośrednio w wodzie, urządzenie w bardzo wysokim stopniu jest odporne na zawapnienie, co wydłuża jego żywotność. Obszerne systemy diagnostyczne upraszczają obsługę ewentualne usunięcie błędów i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa.

ELEKTRONICZNIE REGULOWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
PEG

Sterowany elektronicznie ogrzewacz wody PEG jest przeznaczony do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru wody, jak umywalka, zlewozmywak, prysznic i wanna. Mogą zostać wybrane dwie stałe temperatury 42°C i 55°C, które dla uproszczenia użytkowania, zostały zaznaczone na obudowie przy pokrętle wyboru. Elektroniczny układ sterowania zapewnia dobrą stabilność temperatury. Blok grzejny ze wzmocnionego włókna szklanego oraz z odkrytą grzałką znajdującą się bezpośrednio w wodzie zapewnia długą żywotność i znaczne uodpornienie na zawapnienie. Montaż urządzenia jest prosty dzięki zastosowaniu uniwersalnej płyty montażowej. Konstrukcja urządzenia pozwala na dwa sposoby podłączenia, z dołu i z góry.

HYDRAULICZNIE STEROWANE OGRZEWACZE PRZEPŁYWOWE
PHB

Hydrauliczny ogrzewacz przepływowy PHB jest przystosowany do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru, takich jak umywalki, prysznice, zlewy kuchenne lub wanna, zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym, zapewniając stosunkowo stałe temperatury wylotowe. Dwa poziomy mocy do ręcznego wyboru pozwalają na indywidualne ustawienie pracy latem lub zimą. Dwa inne hydrauliczne poziomy mocy są przełączane automatycznie w zależności od ilości przepływającej wody. Zastosowany system grzejny z odkrytą grzałką jest wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia i wodę z dużą zawartością wapnia. Montaż urządzenia jest bardzo prosty dzięki uniwersalnej płycie montażowej.

ELEKTRONICZNIE REGULOWANE KOMPAKTOWE PRZEPŁYWOWE OGRZEWACZE WODY
DCE compact PREMIUM

ZASTOSOWANIE: Kompaktowy ogrzewacz przepływowy zajmujący mało miejsca, zwłaszcza dla zlewozmywaków, lub dla wygody c.w.u. przy umywalkach. W sektorze przemysłowym, pomieszczeniach do sprzątania lub dla kilku umywalek w pomieszczeniach sanitarnych. Nadaje się również do prysznica, przy wyższych temperaturach zasilania, około 20°C. Unikalnie płaski przy głębokości mniejszej niż 10 cm. Montaż pod punktem poboru.

WYPOSAŻENIE/KOMFORT: Elektronicznie regulowany, zapewnia dokładną temperaturę c.w.u. w zakresie mocy. Bardzo szybkie nagrzewanie wody i duża stałość temperatury poprzez system odkrytych grzałek. Możliwość wyboru mocy przyłączeniowej 11 kW lub 13,5 kW. Seryjnie wyposażony w przewód przyłączeniowy. Zakres temperatur 20 do 60°C, nastawianych dokładnie przez sterowanie. Pokrętło nastaw temperatury w urządzeniu (przy DCE 11/13 compact). Pilot zdalnego sterowania z funkcją pamięci do zaprogramowania 2 temperatur oraz praktyczny uchwyt ścienny przy DCE 11/13 compact RC.

EFEKTYWNOŚĆ: Oszczędność do 30% energii i wody, poprzez elektroniczną regulację mocy z technologią 3i. 3 czujniki zapewniają osiągnięcie zadanej temperatury z dokładnością co do stopnia. Przy tym zużyta zostanie tylko rzeczywiście niezbędna ilość energii, zmieszanie z zimną wodą w armaturze. Ogrzewanie wody odbywa się bezpośrednio podczas poboru, bez strat magazynowania i przepływu. Nadaje się do wody podgrzanej wstępnie do 55°C. Maksymalna dopuszczalna temperatura dopływu 70°C PROFI-RAPID®

BEZPIECZEŃSTWO: Ochrona przed poparzeniem wewnętrznie aktywowana, ogranicza temperaturę wody do maks. 43°C. Wielostopniowy elektroniczny system zabezpieczeń: ogranicznik temperatury bezpieczeństwa, sterowany czujnikiem nadzór temperatury grzałki, system wykrywania powietrza.

Kompaktowe przepływowe ogrzewacze wody, 3-fazowe
DCE compact H PREMIUM

ZASTOSOWANIE: Kompaktowy ogrzewacz przepływowy zajmujący mało miejsca, zwłaszcza dla zlewozmywaków, lub dla wygody c.w.u. przy umywalkach. W sektorze przemysłowym, pomieszczeniach do sprzątania lub dla kilku umywalek w pomieszczeniach sanitarnych. Nadaje się również do prysznica, przy wyższych temperaturach zasilania, około 20°C. Unikalnie płaski przy głębokości mniejszej niż 10 cm. Montaż nad punktem poboru.

WYPOSAŻENIE/KOMFORT: Elektronicznie regulowany, zapewnia dokładną temperaturę c.w.u. w zakresie mocy. Bardzo szybkie nagrzewanie wody i duża stałość temperatury poprzez system odkrytych grzałek. Możliwość wyboru mocy przyłączeniowej 11 kW lub 13,5 kW. Seryjnie wyposażony w przewód przyłączeniowy. Regulacja temperatury c.w.u. w zakresie 20-60°C przy pomocy pokrętła nastaw na przedniej obudowie urządzenia.

EFEKTYWNOŚĆ : Oszczędność do 30% energii i wody, poprzez elektroniczną regulacją mocy z technologią 3i. 3 czujniki zapewniają osiągnięcie zadanej temperatury z dokładnością co do stopnia. Przy tym zużyta zostanie tylko rzeczywiście niezbędna ilość energii, zmieszanie z zimną wodą w armaturze. Ogrzewanie wody odbywa się bezpośrednio podczas poboru, bez strat magazynowania i przepływu. Nadaje się do wody podgrzanej wstępnie do 55°C. Maksymalna dopuszczalna temperatura dopływu 70°C PROFI-RAPID®

BEZPIECZEŃSTWO: Ochrona przed poparzeniem wewnętrznie aktywowana, ogranicza temperaturę wody do maks. 43°C. Wielostopniowy elektroniczny system zabezpieczeń: ogranicznik temperatury bezpieczeństwa, sterowany czujnikiem nadzór temperatury grzałki, system wykrywania powietrza.

Mini przepływowe ogrzewacze wody
DEM - elektronicznie sterowany mini przepływowy ogrzewacz wody

ZASTOSOWANIE: Przeznaczone do zaopatrywania w ciepłą wodę jednego punktu poboru . Możliwa eksploatacja z armaturami ciśnieniowymi lub bezciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: Elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy mini, z czujnikiem temperatury wypływu. Wewnętrzne ograniczenie temperatury 30-50 ° C. Zawiera specjalny regulator strumienia ze zintegrowanym regulatorem przepływu do stosowania w istniejących armaturach (gwint M22 / 24). Ochrona przed poparzeniem przy wysokich temperaturach wody na wylocie przez automatyczną regulację mocy. Możliwy montaż nad i pod punktem poboru.

EFEKTYWNOŚĆ: Elektroniczna regulacja mocy dla oszczędzania energii i wody. Czujnik temperatury wody na wylocie, wraz z elektroniką regulującą, zapewnia osiągnięcie nastawionej temperatury z dokładnością co do stopnia. Wykorzystana zostaje tylko energia rzeczywiście niezbędna do ogrzania wody w miejscu poboru. Mieszanie z zimną wodą z armatury nie jest konieczne. Pozwala to na uniknięcie strat energii i wody przez duże długości instalacji wodnych. Rezultatem jest wysoka efektywność energetyczna. Nadaje się do wody wstępnie podgrzanej (np. systemów pomp ciepła oraz solarnych).

BEZPIECZEŃSTWO: bezobsługowy system odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej jak i małej zawartości wapnia. System bezpieczeństwa z wyłączaniem ciśnienia, z elektronicznym nadzorem temperatury. Analiza błędów poprzez diody LCD.

Przepływowe ogrzewacze wody, 1 - fazowe
DNM - hydraulicznie sterowany mini przepływowy ogrzewacz wody

ZASTOSOWANIE: Przeznaczone do zaopatrywania w ciepłą wodę jednego punktu poboru . Eksploatacja możliwa tylko z armaturami bezciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: hydraulicznie sterowany ogrzewacz mini z czujnikiem przepływu. Prawie stała temperatura ciepłej wody, aż do osiągnięcia maksymalnej mocy urządzenia. Moc grzejna sterowana hydraulicznie, jednostopniowo, w zależności od wielkości przepływu. Żądana temperatura wody osiągana jest przez zmieszanie w armaturze. Zintegrowany regulator przepływu, do zachowania stałego strumienia, do stosowania w istniejących armaturach (gwint M22 / 24). Do montażu pod lub nad punktem poboru.

EFEKTYWNOŚĆ: Ogrzewacze przepływowe mini ogrzewają wodę bezpośrednio w punkcie poboru i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozwala to na uniknięcie strat energii i wody przez duże długości instalacji wodnych. Rezultatem tego jest wysoka efektywność energetyczna.

BEZPIECZEŃSTWO: bezobsługowy system odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej jak i małej zawartości wapnia. System bezpieczeństwa z wyłączaniem ciśnienia.

Przepływowe ogrzewacze wody, 1 - fazowe
DHM - hydraulicznie sterowany

ZASTOSOWANIE: Przeznaczone do zaopatrywania w ciepłą wodę jednego punktu poboru . Możliwa eksploatacja z armaturami ciśnieniowymi lub bezciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: hydraulicznie sterowany ogrzewacz mini z czujnikiem przepływu. Utrzymuje stałą temperaturę ciepłej wody, aż do osiągnięcia maksymalnej mocy urządzenia. Moc grzejna sterowana hydraulicznie, jednostopniowo, w zależności od wielkości przepływu. Żądana temperatura wody osiągana jest przez zmieszanie w armaturze. Zintegrowany regulator przepływu. Do stosowania w istniejących armaturach (gwint M22 / 24). Do montażu pod punktem poboru.

EFEKTYWNOŚĆ: Ogrzewacze przepływowe mini ogrzewają wodę bezpośrednio w punkcie poboru i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozwala to na uniknięcie strat energii i wody przez duże długości instalacji wodnych. Rezultatem tego jest wysoka efektywność energetyczna.

BEZPIECZEŃSTWO: bezobsługowy system odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o dużej jak i małej zawartości wapnia. System bezpieczeństwa z wyłączaniem ciśnienia.


Ogrzewacze wody STIEBEL ELTRON - podsumowanie.

  • Proste w obsłudze, trwałe i wydajne.
  • Dostępne w dużej liczbie modeli, które bez trudu zaadoptujemy na potrzeby każdego projektu.
  • Zużywają mało energii elektrycznej - pomagają obniżyć koszty związane z przygotowaniem ciepłej wody.
  • Potrafią szybko przygotować ciepłą wodę użytkową.

Buduj z AKA

Pomożemy Ci na każdym etapie budowy! Zadzwoń!

Urządzaj z AKA

Wybierasz swoją wymarzoną łazienkę i kuchnie ? Zadzwoń !

Zamów On-Line

Zaloguj sie do Platformy B2B
dla Partnerów Handlowych

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy