Napisz do nas: aka@aka.pl 

B2B: www.hurt.aka.pl !

Oferta O firmie Inwestycje Aktualności Instalatorzy Poradnik Zamów On-Line Download Kontakt

Buduj z AKA

Pomożemy Ci na każdym etapie budowy! Zadzwoń!

Urządzaj z AKA

Wybierasz swoją wymarzoną łazienkę i kuchnie ? Zadzwoń !

Zamów On-Line

Zaloguj sie do Platformy B2B
dla Partnerów Handlowych

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy

Systemy zaciskowe i rury systemowe Sanha

SANHA Polska Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów systemów oraz łączników do instalacji sanitarnych i c.o. na rynku europejskim. Zajmuje się wytwarzaniem 8.000 produktów dla techniki systemowej i techniki połączeń.Program produkcji firmy obejmuje wszelkie standardowe materiały wykorzystywane w Europie, takie jak: miedź, stal nierdzewną, stal węglową, mosiądz, brąz, złączki zaciskowe i lutowane do spawania, a także do połączeń kołnierzowych oraz wtykowych. SANHA produkuje wszystkie średnice od 6 mm do 259 mm lub od 1/8’’ do 6’’. Kieruje się przy tym dewizą: Wybór należy do Użytkownika!

Firma SANHA postawiła sobie zadanie dostarczania na rynek optymalnych rozwiązań produktowych. Stale rozwija swoje produkty i poszukuje nowych rozwiązań w myśl hasła „Najlepsze dla klienta”. Dba, aby wszystkie produkty były bezpieczne, trwałe i przemyślane. Firma SANHA stawia bowiem nie tylko na wyśmienitą jakość swoich produktów, ale również na ich optymalne wykorzystanie. Wszystkie produkty i systemy do wrażliwych zastosowań, takich jak woda pitna, gaz, instalacje tryskaczowe lub przemysł okrętowy są zgodne z europejskimi aktami normatywnymi, jak również zbadane i dopuszczone przez krajowe jednostki certyfikujące, np. DVGW, SVGW, ÖVGW, ITB, PZH, INiG, CNOP.

 

Oferta firmy SANHA Polska Sp. z o.o. obejmuje takie produkty jak:

 

 • złączki gwintowane z brązu i mosiądzu
 • złączki z miedzi oraz z jej stopów do lutowania miękkiego i twardego
 • złączki zaciskowe z miedzi oraz z jej stopów
 • systemy zaciskowe ze stali szlachetnych
 • rury z tworzywa sztucznego oraz przystosowane do nich systemy połączeń
 • armaturę grzewczą i sanitarną
 • narzędzia i akcesoria do lutowania i do połączeń zaciskowych.

Złączki i rury SANHA pozwalają na realizację praktycznie wszystkich projektów instalacji wewnętrznych budynków oraz w przemyśle. Produkty SANHA umożliwiają zawsze szybkie wykonanie niezawodnej i trwałej instalacji w preferowanej technice. Rozwiązania systemowe SANHA, wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale nadają się do realizacji wszystkich instalacji wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych. Asortyment systemów SANHA obejmuje nie tylko najczęściej wykorzystywane standardy, lecz oferuje również liczne produkty specjalne. SANHA zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie dla swoich Klientów. SANHA oferuje szeroką kompatybilność w odniesieniu do stosowanych narzędzi zaciskowych. Dzięki temu mogą być stosowane praktycznie wszystkie posiadane narzędzia, bez konieczności dokonywania dodatkowych inwestycji. Produkty SANHA są szczególnie opłacalne, ponieważ instaluje się je szybko i łatwo oraz oferują bezpieczeństwo na długie lata.
Firma SANHA jest producentem rur systemowych: ze stali nierdzewnej NicroSan oraz wielowarstwowych MultiFit-Flex. Rury systemowe NicroSan wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są idealnym materiałem do wykorzystania w systemach wymagających zachowania szczególnej higieny, takich jak: zaopatrzenie w wodę pitną, produkcja żywności, przemysł chemiczny lub farmaceutyczny. Rury systemowe MultiFit-Flex mają wiele zastosowań, a mianowicie: woda pitna, ogrzewanie, klimatyzacja, zastosowania przemysłowe. Stanowią one doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na niewielkiej przestrzeni,np. przy instalacjach podtynkowych. Rury systemowe MultiFit-Flex posiadają liczne zalety odnośnie efektywności, elastyczności i tempa instalacji.

 

SANHA jest jedynym producentem systemów zaciskowych gwarantujących szczelność złączeń, niezależnie od producenta narzędzi, których użyto do wykonania połączenia. Seria złączek SANHA stanowi gwarancję łatwej i pewnej obróbki, dla każdego zastosowania w budynkach mieszkalnych i wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej. Złączki te znajdują szerokie zastosowanie, od wody pitnej poprzez instalacje grzewcze aż po instalacje gazowe i solarne.
Użytkownik systemów złączek firmy SANHA, oprócz różnorodnych możliwości rozwiązań dla każdego produktu, otrzymuje wyraźne korzyści:

 • SANHA oferuje szeroką kompatybilność w odniesieniu do narzędzi zaciskowych.
 • Złączki systemowe SANHA są skonstruowane w taki sposób, aby przed ich zaciśnięciem nieszczelność była dokładnie widoczna.
 • SANHA odpowiada w pełni za szczelność połączenia, co potwierdzają porozumienia gwarancyjne z BHKS, VDKF i ZVSHK.
 • Złączki systemowe SANHA posiadają certyfikaty DVGW, SVGW i ÖVGW i wielu innych ważnych międzynarodowych jednostek certyfikacji.

 

 

Gama złączek SANHA-Press Gaz jest najpełniejsza, specjalnie przeanalizowana pod kątem ograniczenia ilości części. SANHA-Press Gaz to złączki zaciskowe z miedzi (seria 10000) oraz gwintowane ze stopów miedzi (seria 11000). Jest to grupa łączników instalacyjnych przeznaczonych do łączenia miedzianych rur w instalacjach gazowych na paliwa gazowe. Złączki SANHA-Press Gaz są dostępne w różnorodnej konfiguracji i gwarantują wykonanie najbardziej wymagającej instalacji. Obie serie złaczek SANHA zyskały wielu zwolenników w krajach Europy i Skandynawii, zdobywając certyfikaty w większości krajów europejskich.
Złączki firmy SANHA Polska Sp. z o.o. zostały poddane szczegółowym testom w laboratorium INiG (Instytut Nafty i Gazu) w Krakowie i zostały uznane, zatwierdzone, uzyskując certyfikat tego instytutu. Złączki SANHA-Press Gaz oznakowane są zgodnie z wymogami INiG, tak aby w sposób jednoznaczny można było określić lokalizacje instalacji gazowych w budynku. Wszystkie części oznakowane są żółtą próbą pozwalającą na identyfikację systemu SANHA-Press Gaz, po zaciśnięciu. Uszczelnienie połączenia stanowi żółty o-ring z HNBR o sprawdzonych właściwościach. HNBR jest to mieszanka na bazie uwodornionego kauczuku akrylonitrylowego, który jest kopolimerem akrylonitrylu oraz butadienu z całkowitym lub częściowym uwodornieniem podwójnego wiązania komponentu butadienowego. Przez co sieciowanie natlenkowe przez co podwójne wiązanie podnosi stabilność temperaturową i utleniającą. Materiały gumowe przygotowane w ten sposób charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz większą odpornością na ścieranie. Przygotowane w ten sposób złączki SANHA-Press Gaz są niezwykle pomocnym i bezpiecznym narzędziem pracy dla instalatora. Jednym kompletem narzędzi może on szybko i sprawnie wykonać niemal wszystkie instalacje w budynku mieszkalnym.

Producenci

strona www
 

Buduj z AKA

Pomożemy Ci na każdym etapie budowy! Zadzwoń!

Urządzaj z AKA

Wybierasz swoją wymarzoną łazienkę i kuchnie ? Zadzwoń !

Zamów On-Line

Zaloguj sie do Platformy B2B
dla Partnerów Handlowych

Szybki kontakt

AKA Wrocław
ul. Jerzmanowska 15
aka@aka.pl

AKA Nowa Sól 
ul. Wrocławska 20
nowasol@aka.pl

AKA Żagań
ul. Spółdzielcza 2
zagan@aka.pl

AKA Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 45
jeleniagora@aka.pl
 
AKA Lubin
ul. Rzeźnicza 4
lubin@aka.pl
 
AKA Wałbrzych
ul. Wysockiego 16E
walbrzych@aka.pl
 
AKA Zielona Góra
ul. Elektronowa 16
zielonagora@aka.pl
oddziały i dystrybutorzy